Motywacja

ogłoszenia firmowe

Handel

Skup Bursztynu
http://www.skupbursztynu.com/

Skup bursztynu
Skup Bursztynu to miejsce, gdzie z korzyścią sprzedasz tego rodzaju kamień szlachetny. Działają oni na odległość i oceniają wartość danej bryły lub półfabrykatu po obejrzeniu zdjęcia przesłanego przez potencjalnego kontrahenta. Skontaktować się można z nimi o każdej porze dnia i nocy oraz w dowolny dzień tygodnia. Bursztyn jest wciąż cenionym surowcem, ponieważ wytwarza się z niego biżuterię, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale również pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie, łagodząc np. astmę, reumatyzm czy problemy z tarczycą.


SL Logistik - oferta
https://www.sllogistik.com/

Strona www
Wiele krajów przekonało się, że prowadzenie gospodarki zamkniętej nie jest opłacalnym ruchem ze względu na znacznie ograniczony jej rozwój. O wiele lepszą strategią jest gospodarka otwarta, która dopuszcza handel z zagranicą. Zarówno import, jak i eksport są bardzo opłacalne dla obu stron, ponieważ następuje przekierowanie np. nadwyżek towarów do terenów, które mają na niego wysokie zapotrzebowanie. Aby uporać się z niejednokrotnie kłopotliwą dokumentacją przy handlu międzynarodowym, zatrudnij SL LOGISTIK. Jest to agencja celna z Bielska-Białej, która chętnie Ci pomoże.

Agencja celna SL Logistik
Wyzwolenia 113 43-300 Bielsko-Biała
śląskie
338 132 240

Gwożdziarki od firmy Jedmar
http://www.jedmar.pl/gwozdziarki.html

zobacz ofertę
Warto zainwestować w gwoździarki pneumatyczne, ponieważ znacząco podnoszą one bezpieczeństwo pracy. Stosując je zamiast tradycyjnego młotka i gwoździ, można bowiem wyeliminować ryzyko urazu w wyniku przypadkowego uderzenia dłoni. Co więcej, urządzenie to działa znacznie szybciej i sprawniej. Sklep internetowy firmy Jedmar posiada w swoim asortymencie między innymi gwoździarki pneumatyczne renomowanej marki Stanley Bostitch w wyjątkowo przystępnych cenach.

Jedmar
Zachodnia 13 62-007 Bugaj
wielkopolskie
607 270 252

Najlepsza oferta w sieci
https://www.sklep-ik.pl/

Sklep-IK
Sklep internetowy działający pod nazwą Sklep-IK to najlepsza i najczęściej polecana oferta włóczek w internecie. Sklep oferuje klientom bardzo bogaty wybór włóczek, które zostały podzielone ze względu na producenta, przeznaczenie, kolor, grubość, skład i wiele innych czynników. Dzięki takiej rozbudowanej ofercie jestem pewien że każdy z Państwa znajdzie produkt dla siebie. Prezentowany sklep z włóczkami to m.in. oferta włóczek akrylowych najwyższej jakości. Serdecznie zapraszam do jego odwiedzin i zachęcam do skorzystania z oferty tanich włóczek już dziś.

Sklep IK
Rogu Renifera 4/7 62-095 Murowana Goślina
wielkopolskie

Profesjonalny dystrybutor surowców
http://www.chemicalspoland.pl/

http://www.chemicalspoland.pl/
Poszukując najlepszego z dostawców surowców do produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej, warto jest zwrócić nie można nie zwrócić uwagi na firmę Chemicals Poland. Zajmując się dystrybucją surowców produkcyjnych posiadają ich magazynowy zapas pozwalający realizować zamówienia w przeciągu doby lub dwóch. Doświadczenie w kontaktach z klientami i rozpoznanie rynku pozwoliło im dopracować ofertę, która w obecnej formie pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Pełną ofertę, jak i więcej informacji o firmie dostępnych jest pod adresem: http://www.chemicalspoland.pl/

Chemicals Poland
Osiedle Wieniawa 32/2 64-100 Leszno
wielkopolskie
694 523 488

Oferta na materace Hevea
http://minikraina.pl/199-materace

strona www
W sklepie internetowym Minikraina mogą Państwo zakupić między innymi najwyższej jakości materace Hevea. Sprzedają je oni razem z pokrowcami, czasem wzbogaconymi o postacie z filmów animowanych, co szczególnie spodoba się maluchom. Co więcej, można do nich dokupić także pokrowce z żelem aloesowym, który ma właściwości tonizujące i odpowiednio reguluje odczyn pH. Wszystkie materace są pro-zdrowotne i nadają się również dla alergików. Ponadto, są to trwałe produkty, które posłużą przez długi czas.

Sklep dla Dzieci Minikraina
Kwiatowa 7 94-227 Łódź
łódzkie
608 684 894

Tablice korkowe
http://ekstratablice.pl/

http://ekstratablice.pl/
W każdej firmie, instytucji, szkole i na uczelni z pewnością przydadzą się tablice magnetyczne. Pod Warszawą produkuje je firma Ekstra, zapewniając Państwu najwyższą jakość wykonania. Stosując magnesy, możemy do nich przypinać dowolne materiały, zawierające niezbędne w danym momencie informacje. Tablice magnetyczne występują w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest zielony model z blachy, po którym można również pisać kredą. Druga opcja to tablice suchościeralne, na które nanosimy treści przy pomocy pisaków.

Ekstra Tablice
Plutonowego Jerzego Ciećwierza 65 05-080 Klaudyn
mazowieckie
22 664 41 44

Rośliny jak marzenie
http://www.gardenco.com.pl/cebule-kwiatowe

Cebule kwiatowe - Gardenco s.c.
W swojej ofercie hurtownia Gardenco ma szeroki wybór roślin, które po wyrośnięciu zachwycą każdego. Cebule kwiatowe, które sprzedają są odpowiednio zapakowane i podczas odbioru przez klienta nie zostaną pomylone z innymi, co gwarantuje etykieta umieszczona na każdym pojemniku. Byliny oferowane w tej hurtowni są podzielone na wiosenne i jesienne, przy czym sprzedawane sezonowo, co dodatkowo ułatwia Państwu nie tylko identyfikację, ale też łatwiejszy wybór. W celu złożenia zapytania czy odnalezienia firmy na mapie, wszelkie niezbędne dane dostępne są pod adresem: http://www.gardenco.com.pl/kontakt

Gardenco s.c.
Poznańska 186 05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie
227 222 643

Internetowy sklep z systemami centralnego odkurzania!
http://centralnyodkurzacz.eu/

http://centralnyodkurzacz.eu/
Sklep na Śląsku oferujący systemy polegające na zainstalowaniu centralnego odkurzacza, który jest nie tylko wygodniejszy od standardowych. Jest to produkt, który zapewnia o wiele większą higienę niż tradycyjne odkurzacze, ponieważ usuwa wszelkie cząsteczki pyłów i roztocza - co czyni go idealnym dla alergików. Dodatkowo są to ciche i bardzo funkcjonalne struktury. Firma ta oferuje Państwu także wykonanie bezpłatnego projektu instalacji. A swoje usługi kierują nie tylko dla odbiorców prywatnych, ale też i biznesowych. Aby sprawdzić szczegółową ofertę należy przejść na stronę firmy.

Centralny Odkurzacz
Osiedle Dziekana 11C/30 41-253 Czeladź
śląskie
519 588 944

Złoto i srebro
http://monetynumizmatyka.com.pl/

Skup monet Zielona Góra
Skład numizmatyczny monetynumizmatyka.com.pl zachęca wyjątkowo zainteresowanych kolekcją banknotów i srebra w Zielonej Górze. Olbrzymią ma handel starymi banknotami i zyski które jest w stanie uzyskać na handlu. Złoto i srebro to dobry dewiza na różnicowanie portfela. Inwestor, który ma złoto lub stare pieniądze ma możliwość zaprezentować nabywcy i sprzedać w przypadku kiedy są odpowiednie warunki. Skup monet to podstawowa działalność portalu Monety Numizmatyka w Zielonej Górze.

Sklep numizmatyczny Aureus
Głogowska 36 60-736 Poznań
wielkopolskie
668 627 923

Systemy reklamy
http://www.rollupmania.pl/

www.rollupmania.pl
Producent reklam www.rollupmania.pl produkuje stojaki reklamowe i druk wielkoformatowy o formatach zaprezentowanych na portalu i na specyficzne polecenie kontrahenta. Szybki sposób wykonywania zamówień i krótki czas realizacji systemów wystawienniczych ( plus minus 3-4 dni zależnie od wielkości zamówienia ). Każdy projekt graficzny jest przygotowywany w oparciu o konsultacje z klientem. Doskonałe towary i szczególna metoda realizacji zapewnia wysoką kolor prezentowanych reklam. Więcej informacji na stronie internetowej www.rollupmania.pl.

Rollupmania
Kordeckiego 42A 60-144 Poznań
wielkopolskie
517 232 609