Motywacja

ogłoszenia firmowe

Medycyna

Szkolenia podologiczne
http://www.coriocs.pl/kursy/podologia/

http://www.coriocs.pl/kursy/podologia/
Zyskująca coraz większe zainteresowanie podologia zajmuje się leczeniem przyczyn i skutków wielu chorób stóp. Każdy specjalista w tej dziedzinie powinien posiadać szeroką wiedzę z zakresu różnorodnych innych dziedzin medycyny, np. diabetologii czy dermatologii. Z takiej pomocy powinny głównie korzystać cukrzycy, osoby o wadliwym ustawieniu stóp oraz ci z chorobami skóry. Jeśli interesują cię szkolenia podologiczne, powinieneś wejść na stronę internetową Corio, by dowiedzieć się więcej na ich temat.

Centrum Szkoleniowe Corio
Bosa 15 60-125 Poznań
wielkopolskie
503 086 728

Detoks w Poznaniu
http://detoks-poznan.com.pl/

Więcej na detoks-poznan.com.pl
Detox to zespół wykwalifikowanych medyków, którzy w warunkach domowych przeprowadza potoczny detoks. Poznań i okolice są terenami, na którym prowadzą swoją działalność. Po umówieniu wizyty, zespół przejeżdża do domu pacjenta. Spotkanie rozpoczyna się konsultacją, następnie na życzenie pacjenta podawane są leki. Całe spotkanie odbywa się w domowym zaciszu, miejscu, gdzie pacjent jest bezpieczny i nie poddawany jest ocenie innych ludzi. Po oczyszczeniu organizmu przeprowadza jest rozmowa mająca na celu uświadomieniu klientowi ryzyka jakie niesie za sobą alkoholizm i sposoby walki z nałogiem. Więcej informacji znaleźć można pod adresem: http://detoks-poznan.com.pl/informacje.html

Detox
Piękna 60-589 Poznań
wielkopolskie
662 520 555

Dietetyk Magdalena Oleś
http://www.slimfood.pl/

slimfood.pl
Dietetyk Magdalena Oleś z Gdańska od lat prowadzi poradnię Slimfood, w której opracowuje dla swoich klientów indywidualne jadłospisy. Przy przygotowywaniu każdego z nich, bierze ona pod uwagę wiele różnorodnych czynników, takich jak wiek, stan zdrowia, a także cel, jaki pacjent chce osiągnąć. Co więcej, uwzględnia preferencje żywieniowe, aby przygotowywane posiłki były nie tylko pożyteczne, ale również po prostu smaczne. Można poprosić nawet o utworzenie wspólnej diety dla siebie i partnera lub partnerki.

Poradnia dietetyczna Slimfood
Aleja Jana Pawła II 20/219 80-462 Gdańsk
pomorskie
509 964 573

Stomatologia Zabielscy
http://stomatologiazabielscy.pl/kontakt.html

Dane kontaktowe
Pragnę Państwu zaprezentować gabinet stomatologiczny z Warszawy z wieloletnim doświadczeniem. Jest on prowadzony przez doświadczone małżeństwo, które cały czas się rozwija i powiększa ofertę usług. Aktualnie oferta prezentowanego gabinetu zawiera także szeroki zakres zabiegów dotyczących medycyny estetycznej oraz kursy asystentki stomatologicznej. Dzięki ukończeniu takiego kursu każdy Państwa może bez problemowo zatrudnić się w każdym gabinecie stomatologicznym. Każdy pracownik tej firmy przykłada wiele starań i wykonuje swoja rpacę rzetelnie, tak aby w pełni zadowolić klienta. Serdecznie polecam Państwu ten gabinet.

Stomatologia Zabielscy
Kinowa 23 04-030 Warszawa
mazowieckie
228 136 921

Pomagamy w problemach
http://pracownia-psychoterapii.pl/specjalisci/

Psychoterapeuta Poznań - Pracownia Psychoterapii
Potrzebują Państwo pomocy w sprawie swojego życia, a może pewnych porad, co do niektórych jego aspektów? Poznańska Pracownia Psychoterapii jest dla Państwa otwarta i zaprasza serdecznie. W tym miejscu mogą Państwo znaleźć nie tylko wysokiej jakości specjalistów, którzy poza wykształceniem posiadają też odpowiednie warunki interpersonalne do sprawnego działania ze swoimi podopiecznymi. Pełna dyskrecja i rzetelność przy wykonywaniu swoich działań cechuje tutejszych psychoterapeutów i psychologów.

Poznańska Pracownia Psychoterapii
Sienkiewicza 8/4 60-817 Poznań
wielkopolskie
695 661 839

Centrum Implantologii i Ortodoncji w Lubaniu i jeleniej Górze
http://www.chodyra.pl/Kontakt/kontakt.html

Dane kontaktowe
Poszukując danych kontaktowych dla Centrum Implantologii i Ortodoncji należy odwiedzić ich witrynę która zawiera wszystkie potrzebne informacje. Na ich stronie mogą Państwo również sprawdzić aktualną ofertę zabiegów dotyczących ortodoncji oraz usług powiązanych z implantami. Centrum prowadzone przez Dominika Chodyrę posiada swoje gabinety w Jeleniej Górze, Zgorzelcu, Bolesławcu i Lubaniu. Ich oferta zabiegów dentystycznych jest cały czas rozwijana i powiększana o nowoczesne metody leczenia zębów. Sprawdź sam, zapraszam do odwiedzenia witryny centrum pod adresem http://www.chodyra.pl/.

Chodyra Clinic - Centrum Implantologii i Ortodoncji
Rynek-Sukiennice 20 59-800 Lubań
dolnośląskie
756 444 488

Gabinet stomatologiczny na Żoliborzu
http://www.prodentist.com.pl/

http://www.prodentist.com.pl/
Państwa pociecha boi się dentysty? A może to państwo mają jakiś uraz do dentysty, ponieważ ostatni odwiedzony wywarł bardzo złe wrażenie? Stomatolog na Żoliborzu podchodzi indywidualnie do każdego oraz z całkowitym zrozumieniem co do wrażliwości i lęku pacjenta. Wykwalifikowana kadra lekarska zapewni państwu wybitną opiekę podczas leczenia, a najnowsze materiały i sprzęt sprawią, że osiągają oni swój cel - piękny uśmiech oraz zadowolenie pacjentów osiągnięte bezboleśnie.

ProDentist Gabinet Stomatologiczny
Broniewskiego 3 01-651 Warszawa
mazowieckie
22 833 66 20

Przychodnia rodzinna
http://poradnia-staroleka.com.pl/

http://poradnia-staroleka.com.pl/
Poradnia Rodzinna Starołęka w Poznaniu to wysokiej jakości specjaliści pomagający w leczeniu zarówno codziennych czy występujących często problemów jak i tych poważniejszych z którymi pacjenci przychodzą bardzo rzadko. Doświadczony i wykwalifikowany internista pomoże podczas nagłej choroby układu wewnętrznego i zastosuje odpowiednie metody leczenia. Zaufaj sprawdzonej firmie i dołącz do licznego grona zadowolonych klientów. Więcej o oferowanych usługach znajdziesz na stronie http://poradnia-staroleka.com.pl/uslugi.html

Poradnia Lekarska Starołęka
Starołęcka 18 61-361 Poznań
wielkopolskie
618 787 132

Masaże lecznicze
http://www.rehafiz.pl/

Zobacz więcej
Poznański Gabinet Fizjoterapii namawia do skorzystania z propozycji doświadczonego fizjoterapeuty z zakresu leczenia zespołu bolesnego barku zwalczania bólów stawowych oraz rehabilitacji urazów sportowych. W stałej ofercie polecamy również różnego rodzaju masaże refleksoterapeutyczne, antycellulitowe czy niemowląt,. Dla naszych pacjentów gabinetu Rehafiz przygotowaliśmy ciekawe akcje lojalnościowe i zniżki na następne zabiegi.

Rehabilitacja Rehafiz Centrum Fizjoterapii
Kopanina 13 60-105 Poznań
wielkopolskie
505 655 688