integracja jura samochody terenowe paintball catering częstochowa strzelnica łucznicza atv jura
jaskinie jurajskie parasailing Poraj Nordic Walking Częstochowa imprezy integracyjne jura offroad
spływy kajkowe częstochowa scianka wspinaczkowa festyn wiatrówki strzelnica imprezy na orientację mosty linowe

Paintball

Uaz na scenariuszu paintballowym GRY
Strategiczne gry paintballowe od lat są elementem naszych imprez integracyjnych. Umiejętnie zorganizowany scenariusz , drukowane mapy z zadaniami do wykonania, odpowiednie przygotowanie terenu do gry i aranżacja scenografii - to czyni ze zwyklej strzelanki zupełnie nową dyscyplinę. Dzięki wykorzystaniu ciekawych rekwizytów, np. czeskiej radiostacji wojskowej, zapalników do ładunków lub symulatorów dźwięków, grze nadajemy określony, zgodny ze scenariuszem charakter, co pozwala uczestnikom gry dobrze wczuć się w role.

SPRZĘT
W rozgrywkach używamy markerów paintballowych marki Tippmann. Posiadamy 40 kompletów markerów, butle CO2 i HP, mundury i odzież ochronną - również w niestandardowych rozmiarach, maski z nieparującymi szybkami, hełmy, ochraniacze na szyję, rękawiczki.
SERWIS
Własne zaplecze serwisowe w Częstochowie (ul. Olsztyńska 113/117) pozwala na dobre przygotowanie sprzętu, minimalizując występowanie problemów z markerami podczas gry. Zapas części do markerów Tippmana i doświadczenie naszej kadry zapewniają sprawną eliminację zarówno drobnych usterek powstających w czasie eksploatacji, jak również poważniejszych awarii sprzętu. W serwisie wykonujemy również przeglądy i naprawy innych markerów: wymiany płytek, spustów, konserwacje, itp.

TEREN
Posiadany specjanie przygotowany do gier paintball i ASG teren zwany Centrum Działań Taktycznych FORESTCAMP. Jest to poligon paintballowy z prawdziwego zdarzenia. Ponad 3ha terenu gwarantują możliwość schowania się, tropienia i prowadzenie walki w bardzo różnorodnym terenie. Na ternie pola znajdziemy las, linie okopów obłożonych workamiz piaskiem, fortyfikacje i bazy na polanach. Nad okopami przebiegaja mostki na polu znajduje sie również wieża strzelnicza. Zaplecze w postaci murowanego paleniska i drewnianej wiaty pozwala na organizacje całodniowych imprez.

WYPOŻYCZALNIA
Oferta wypożyczalni skierowana jest do graczy indywidualnych, którzy grają typowo rekreacyjnie, oraz firm organizujących imprezy integracyjne. Wykaz naszego sprzętu znajduje się tutaj .
okopy na Forescie

Nasze scenariusze paintballowe:

scenariusz paintballowy Czeczenia identyfikatorscenariusz paintballowy HoChiMinh identyfikatorscenariusz paintballowy Irak identyfikatorscenariusz paintballowy Polska 1939 identyfikator
Konflikt w CzeczeniSzlak Ho Chi MinhaNad brzegiem EufratuPolska jesień 1939
scenariusz paintballowy Narvik identyfikatorscenariusz paintballowy Stalingrad identyfikatorscenariusz paintballowy star wars identyfikatorscenariusz paintballowy tdl identyfikator
NarvikStalingradGwiezdne WojnyTDL 2009

powrót na stronę główną
Scianka wspinaczkowaNordic Walking na JurzeImprezy na orientacjęTechniki linowe
Scianka wspinaczkowaNordic WalkingImprezy na OrientacjęTechniki Linowe
KONTAKT  CATERING  INTEGRACJA  WYPRAWY 4x4  OFF-ROAD  QUADY  INO  TECHNIKI LINOWE  KAJAKI  JASKINIE  NORDIC WALKING

nasze atuty  intro  galeria  o nas  referencje  usługi  kontakt  Jura  hotele i ośrodki  grupa motywacja.com
switch language