Motywacja

ogłoszenia firmowe

Przemysł

Zawory Eaton
http://www.bthnuma.pl/view/10

http://www.bthnuma.pl/view/10
Biuro Techniczno-Handlowe Numa od wielu lat zajmuje się dostarczaniem części oraz kompletnych systemów z zakresu dziedzin przemysłu, takich jak armatura przemysłowa, hydraulika siłowa i technika próżniowa. W ofercie firmy znaleźć można produkty znanych i cenionych producentów – GHR, Herose, EATON, Vickers, Piab, Becker. W przemyśle ceni się sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania, dlatego też Numa sprowadza elementy stworzone przez profesjonalne i zaufane firmy, dbając o zadowolenia każdego klienta.

BTH Numa
Romana Maya 1 61-371 Poznań
wielkopolskie
693 372 578

Przedsiębiorstwo
http://ctex.pl/

Concre-Tex
Concre-Tex jest Polską firmą obsługującą klientów krajowych i zagranicznych. Ich oferta dotyczy tworzenia posadzek betonowych z polerowanego betonu. Takie rozwiązanie to nowoczesny i trwały sposób na poprawienie atrakcyjności podłogi oraz na jej ulepszenie. Prezentowane Państwu usługi wymagają wielu umiejętności, doświadczania, wiedzy i specjalistycznego sprzętu, który bez wątpienia posiada firma Concre-Tex. Oni zajmują się także renowacją i naprawą posadzek betonowych. Firma jest swoistym prekursorem tego rozwiązania, które wprowadziła z powodzeniem na rynek ponad 10 lat temu, gdy rozpoczynała swoja przygodę z przemysłem. Więcej na ctex.pl.

Concre-Tex
Wolności 48BF 43-602 Jaworzno
śląskie
505 281 554

Opakowania na prezenty
http://www.goldenbox.com.pl/

Golden Box
Oferta firmy Golden Box to przede wszystkim szeroki wybór opakowań ozdobnych wykonywanych również na wymiar zgodnie ze zleceniem otrzymanym od klienta. Firma funkcjonuje już w tej branży wiele lat. Posiada bardzo duże doświadczenie, a co najważniejsze pogłębia swoją wiedzę i cały czas się rozwija pod względem zaplecza technicznego. Firma współpracuje z innymi zakładami w Polsce i zagranicą. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych i biznesowych. Serdecznie zachęcam do kontaktu przede wszystkim osoby zainteresowane. Na stronie internetowej producenta znajdą Państwo również zdjęcia z licznych dotychczasowych projektów.

Golden Box
Armii Krajowej 15 57-400 Nowa Ruda
dolnośląskie
697 093 815

Choinki zapachowe
http://imakk.pl/

Imakk
Firma Imakk tworzy gadżety promocyjne, które mogą być wręczane klientom po skorzystaniu z oferty. Jest to na przykład etui na dowód rejestracyjny, które świetnie nadaje się do reklamowania działalności związanej z motoryzacją, np. warsztatu samochodowego lub sklepu z częściami zamiennymi. Można również zdecydować się na ogólną okładkę na dokumenty, w większym lub mniejszym wariancie i dopasować ją do swojej branży. Co więcej, Imakk tworzy też etui na recepty, które staną się świetną reklamą gabinetu lekarskiego bądź przychodni.

Imakk
Malczewskiego 11 13-200 Działdowo
warmińsko-mazurskie
509 732 596

Producent gzymsów styropianowych
http://www.gzymsy-masbud.pl/

Masbud
Pragnę Państwu dziś przedstawić firmę Masbud i jej bogatą ofertę sztukaterii ozdobnej. jest to firma, którą w Polsce uważa się za pioniera produkcji tego typu artykułów. Firma ta jako pierwsza rozpoczęła produkcję m.in. gzymsów styropianowych, listew okiennych, kolumn, boni oraz wielu innych produktów z rodzinny sztukaterii elewacyjnej. Produkty tej firmy to gwarancja trwałości i wysokiej jakości wykonania nawet o najmniejszy szczegół. Serdecznie zachęcam również do odwiedzenia witryny firmy i zapoznania się z pełna jej ofertą .


Niezawodna technologia cyfrowych maszyn rolowych
http://www.docufield.com/pl/cyfrowy-druk-rolorowy

http://www.docufield.com/pl/cyfrowy-druk-rolorowy
Miło mi zaprezentować ofertę firmy Docufield z siedzibą w Poznaniu, oferującą bogaty zakres nowoczesnych rozwiązań w tym maszyny do cyfrowego druku rolowego. Firma dla swoich klientów przygotowała duża gammę różnych produktów wspomagających i poprawiających jakość oraz wydajność przy obsłudze korespondencji masowej. Oferta zawiera również m.in. drukarkę do kopert, koperotwnicę, owieraczkę do listów, adresarkę, terminale pocztowe oraz systemy kopertujące. Firma Docufield to również autoryzowany serwis kopertownic takich firm jak Kern, Hunkeler oraz Neopost.

Docufield Sp. z o.o. Sp. k.
Polska 114 60-401 Poznań
wielkopolskie
61 666 29 80

Bogata oferta armatury
http://www.lechar.com.pl/

Lechar
Firma Lechar oferuje bogaty wybór różnorodnej armatury, począwszy od zaworów, elektrozaworów, osuszaczach, kompensatorach a kończąc na wężach gazowych i rurach solarnych. Firma posiada produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i rzetelnych producentów. Dzięki temu macie Państwo pewność iż otrzymacie produkt wysokiej klasy, który spełni wasze oczekiwania i co równie ważne będzie trwały. Firma Lechar posiada już wielu zadowolonych klientów, którzy cały czas do niej wracają. Zapraszam do zapoznani się z całą ofertą firmy.

LECHAR Sp. z o.o.
Modularna 6 02-238 Warszawa
mazowieckie
22 868 67 90

Rzetelna oferta skupu złomu w Wielkopolsce
http://scrapssw.pl/

http://scrapssw.pl/
Firma Scrap z Nowego Tomyśla działa na terenie woj. wielkopolskiego. Swoim klientom oferuje skup złomu na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Firma ta skupuje metale kolorowe, nieżelazne oraz surowce wtórne. Scrap posiada własny specjalistyczny transport, który umożliwia odbiór złomu z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta w dowolnej ilości. Firma prowadzi także sprzedaż złomu. Jako że współpracuje z różnymi zagranicznymi firmami, oferta sprzedaży złomu jest bardzo bogata. Więcej informacji na witrynie internetowej pod adresem http://scrapssw.pl.

SCRAP Skup Surowców Wtórnych
Zachodnia 10 64-300 Nowy Tomyśl
wielkopolskie
536 859 982

Zakrętki do alkoholi
http://opex-wisniewo.pl/

Nakrętka do butelek
Zakład produkcyjny Opex w Wiśniewie to firma produkująca nakrętki do butelek. Co więcej firma udostępnia również urządzenia do gwintowania nakrętek a także ręczne zaciskarki. Doświadczenie zdobyte przez prawie pętnaście lat pracy skłania do działania na najlepszym poziomie. Opex to idealny wspólnik na rynku produkcyjnym dla zdecydowanych klientów, dlatego serdecznie nakłaniamy do współpracy. Więcej informacji, jak również przykłady produkowanych zakrętek do butelek możecie odszukać Państwo na stronie internetowej opex-wisniewo.pl.

Opex
Wiśniewo 34 06-521 Wiśniewo
mazowieckie
236 557 440

Obróbka CNC
http://zomit.eu/

strona: zomit.eu
Przedsiębiorstwo ZOMIT w Gdańsku ma ponad dziesięć lat doświadczenia w branży przemysłowej, zajmując się pracami ślusarskimi a także współdziałając z firmami z sektora paliwowego oraz przemysłu ciepłowniczego. W propozycji firmy zobaczycie Państwo takie artykuły poręcze, kotwy punktowe, schody lub świadczenia jak wiercenie obróbka skrawaniem, i walcowanie gwintów. Dla zlecających ZOMIT proponuje atrakcyjne ceny a także szybkie terminy dostaw. Motywujemy do zapoznania się z galerią wykonanych towarów udostępnionej w internecie na zomit.eu oraz do kontaktu z pracownikami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania.

Zomit
Grunwaldzka 68 83-000 Pruszcz Gdański
zachodniopomorskie
58 301 93 65