integracja jura samochody terenowe paintball catering częstochowa strzelnica łucznicza atv jura
jaskinie jurajskie parasailing Poraj Nordic Walking Częstochowa imprezy integracyjne jura offroad
spływy kajkowe częstochowa scianka wspinaczkowa festyn wiatrówki strzelnica imprezy na orientację mosty linowe

Scianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa jest wspaniałym pomysłem na urozmaicenie dużej imprezy integracyjnej bądź pikniku firmowego. Dzięki kilku trasom i możliwości rozstawienia paneli z dwóch stronk konstrukcji jesteśmy obsłużyć większą ilość klientów.

Uczestnikami zabawy moga być zarówno dzieci jak i dorośli czy młodzież. Dzięki różnym kolorom chwytów jesteśmy w stanie przygotować kilka tras o różnej skali trudności czy różnego wzrostu. Panele wspinaczkowe pokryte są faktura imitującą powierzchnie skały, dzięki temu że możemy je dowolnie odchylać drogi, które przygotowujemy moga być za każdym razem inne.

Polecamy również wynajem naszej ścianki na zawody wspinaczkowe, ilość paneli pozwala na prowadzenie dróg do wysokości 10m (z opcją rozbudowy) gwarantuje to możliwość rozgrywania konkurecji wspinaczkowych. Dodatkowo modulowany odchył paneli pozwala na ustawianie przewieszek, duża ilość otworów i spory zapas chwytów w różnych kolorach pozwala ustawiać ciekawe i zróżnicowane technicznie trasy. Polecamy wynajem samej ścianki bądż z doświadczoną obsługą instruktorską.

Kompletna ścianka wspinaczkowa mieści się na przyczepę samochodową i jesteśmy ją w stanie dowieźć w praktycznie każde miejsce w Polsce. Dzięki temu, że konstrukcja jest aluminiowa ścianka jest lekka i łatwo się ją montuje. Posiadamy również sprzęt asekuracyjny i liny dla obsługi oraz 20 kompletów osobistych: kask petzl, uprząż petzl Panidion (uniwersalna), karabinki z autozamkiem. Wspinaczka może sie odbywać równocześnie na dwóch ściankach konstrukcji.

powrót na stronę główną
Spływy kajakoweStrzelnice wiatrówkowekuchnia polowaTechniki linowe
Spływy KajakoweStrzelectwoCatering polowyTechniki Linowe
KONTAKT  CATERING  PAINTBALL  WYPRAWY 4x4  OFFROAD  ATV  INTEGRACJA  TECHNIKI LINOWE  KAJAKI  JASKINIE  NORDIC WALKING

nasze atuty  intro  galeria  o nas  referencje  usługi  kontakt  Jura  hotele i ośrodki  grupa motywacja.com
switch language