integracja jura samochody terenowe paintball catering częstochowa strzelnica łucznicza atv jura
jaskinie jurajskie parasailing Poraj Nordic Walking Częstochowa imprezy integracyjne jura offroad
spływy kajkowe częstochowa scianka wspinaczkowa festyn wiatrówki strzelnica imprezy na orientację mosty linowe

Łucznictwo, strzelnica łucznicza

tarcze łucznicze, słomianki na stojakach Kto nie oglądał Robin Hood'a? Kto za młodu nie bawił się indian? Praktycznie każdy z nas miał przynajmniej raz w życiu łuk w rękach, często były to własne konstrukcje albo zrobione przez ojca lub dziadka. Najlepsza do tego celu była leszczyna, która dawała materiał zarówno na łęczysko, jak ina strzały.

Obecnie wybór łuków na rynku jest ogromny, w swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów łuków. Długi łuk angielski, to własnie ten z którego strzelał Robin, dosyć ciężki do naciągnięcia polecany przede wszytkim mężczyznom ze względu na siłe naciagu i rozmiary. Łuk wschodni, krótszy i zgrabniejszy, mniejsza siła i krótszy naciąg sprawia że często wybierany jest przez kobiety. Łuk myśliwski - bloczkowy, nowoczesna konstrukcja oparta na metalu i wspomagana systemem bloczkowym pozwala wypuścić strzałę na bardzo dużą odległość z ogromną siłą. Łuki sportowe również cieszą się dużą popularnością ze względu na prosta obsługę z nich zazwyczaj nasi klienci wypuszczają celne strzały.

instruktarz przed oddaniem strzału
piknik firmowy, strzelnica Strzelnica dla dzieci. Na swoim wyposażeniu posiadamy również zestaw łuków dla dzieci. Wymagają małej siły naciągu i są lekkie. Łatwo daja się utrzymać nawet siedmio czy szejściolatkom. Dodatkowe okulary ochronne i specialny ochraniacz nadgarstka gwarantują bezpieczną zabawę. Z naszego doświadczenia wynika że doskonałą zabawą jest również szukanie zagubionych strzał. strzelanie z łuku sportowego
strzały w słomiance

łuk prosty angielski długi
dwa stanowiska strzeleckie

strzelec naciągajacy cięciwe
tarcza w lesie podczas imprezy firmowej

na stzrelnicy łuczniczej

powrót na stronę główną
Spływy kajakoweNordic Walking na Jurzekuchnia polowaTechniki linowe
Spływy KajakoweNordic WalkingCatering polowyTechniki Linowe
KONTAKT  CATERING  PAINTBALL  WYPRAWY 4x4  OFFROAD  ATV  INTEGRACJA  TECHNIKI LINOWE  KAJAKI  JASKINIE  NORDIC WALKING

nasze atuty  intro  galeria  o nas  referencje  usługi  kontakt  Jura  hotele i ośrodki  grupa motywacja.com
switch language