Motywacja

ogłoszenia firmowe

Turystyka

Wycieczka - Drezno
http://grupa-depl.com/wycieczki_drezno.html

http://grupa-depl.com/wycieczki_drezno.html
Jeśli interesuje Państwa dobrze zorganizowana wycieczka do Drezna, doskonałą sugestią będzie oferta biura usług turystycznych GRUPA DE-PL. Można wybrać się na wyjazd jednodniowy, pozwalający poznać najważniejsze miejsca tego miasta. Zobaczą Państwo między innymi zespół pałacowy Zwinger, kościół Frauenkirche z ogromną kopułą oraz Nową Synagogę. Można także wybrać się na dłuższą wycieczkę, umożliwiającą nie tylko zwiedzenie Drezna, ale także na przykład Lipska lub Dolnego Śląska. Ciekawym wariantem tematycznym jest natomiast podróż szlakiem słynnych niemieckich kompozytorów.

Grupa DE-PL
Lodowa 31 60-227 Poznań
wielkopolskie
530 767 776

Zobacz ofertę Dwa Młyny
http://www.dwamlyny.pl/kontakt.html

Dane kontaktowe
Rzeka Liwiec to idealne miejsce na spływ kajakowy. Jej zaletą są nie tylko piękne krajobrazy ale również bogactwo nadrzecznej przyrody w postaci ptactwa oraz dzikiej zwierzyny, której na rzeką jest bardzo dużo. Wszystko to sprawia, że spływ kajakowy może być dla nas niezapomnianą przygodą, dzięki której na długo zapamiętamy Liwiec jako niezwykłe miejsce na turystycznej mapie Polski. Firma Dwa Młyny przygotowała dla klientów różne warianty tras, przez co nawet początkujący kajakarze poradzą sobie z nurtem rzeki oraz ukrytymi w nim przeszkodami.


Spływ dunajcem
http://goraltour-zakopane.com/

goraltour-zakopane.com
Jeśli zainteresowani są Państwo udziałem w spływie Dunajcem lub udziałem w kuligu w saniach w Zakopanem i okolicach serdecznie polecam biuro turystyczne Góral Tour. Od wielu lat zajmują się organizowaniem wielu jednodniowych wycieczek. Ich siedziba mieści się w Zakopanem na Krupówkach. Przedstawione Państwu biuro to wieloletnie doświadczenie i tysiące zorganizowanych wycieczek. Dla nich najważniejszy jest klient, w tym przypadku turysta, dobra zabawa i jego bezpieczeństwo, które w górach jest najważniejsze. Odwiedzając witrynę goraltour-zakopane.com mogą Państwo zapoznać się z obszernymi informacjami na temat samego biura i ich oferty. Polecam.

Biuro Turystyczne Góral Tour
Krupówki 75 34-500 Zakopane
małopolskie
601 738 729

Strona WWW
http://www.pielgrzymki.pl/

www.pielgrzymki.pl
Mamy zaszczyt zasugerować Państwu ciekawe pielgrzymki do miast wyjątkowo ważnych dla wiary chrześcijańskiej. Portal pielgrzymki.pl ma w opracowanej ofercie wycieczki do Lourdes oraz do Sanktuariów Maryjnych. Wielorakie programy zwiedzania tych jakże wspaniałych miejsc chrześcijańskich, umożliwią zamówić pielgrzymkę dopasowaną do dyspozycji oraz potrzeb.

Orlando Travel. Biuro Podróży
Popiełuszki 2D 32-050 Skawina
małopolskie
12 276 24 39